Presbiteri csendesnap

Dátum: 
2012-06-10, vasárnap, 10:00

2012. június 10-én, a délelőtti templomi istentiszteletet követően a presbitérium és családtagjaik csendesnapon vehettek részt. Ahogy az több, idősebb és fiatalabb presbiter szájából meglepően egyhangúan elhangzott: „amióta itt vagyok, azóta ilyen nem volt” gyülekezetünkben.

A közös ebéd után Dr. Nagy István dékán úr vitaindítóját hallgattuk meg a presbiterségről, presbiteri szolgálatról és gyülekezetünk megújulásáról, melyet kötetlen beszélgetés követett. A gyermekek eközben a Pálfája Oktatóközpont területén jót játszottak, legtöbbük még a lovaglást is bevállalta – ahogy később Szabó Gábor nagytiszteletű úr is.

Adja Isten, hogy a jónak ítélt és épülésünkre szolgáló kezdés után nyár vége felé az egész gyülekezet számára is legalább ennyire hasznos folytatásban lehessen részünk!

Soli Deo Gloria!