Adományok veszélyhelyzet idején

Dátum: 
2020-04-03, péntek, 08:27

Kedves Testvéreink! „Egymás terhét hordozzátok, így töltsétek be a Krisztus törvényét!” (Gal 6,2)

A Nagykőrösi Református Egyházközség Elnöksége arra kéri gyülekezeti közösségét, az intézményeinek munkatársi közösségeit, az iskoláihoz-óvodájához kötődő családokat, hogy a kialakult nehéz helyzetben is támogassák anyagilag az egyházközség szolgálatát! Kérjük testvéreinket, hogy a 2020.évi egyházfenntartói járulékokat, valamint a kieső időszakra szánt perselypénzüket, adományaikat is banki úton juttassák el gyülekezetünk pénztárába. 10103812-10988248-00000000 Nagykőrösi Református Egyházközség Kérjük a közleménybe írják be: egyházfenntartói járulék, vagy perselypénz, vagy adomány. (Akinek nincs lehetősége banki utalásra, gyűjtse össze a perselypénznek szánt összeget és a veszélyhelyzet után fizesse be pénztárunkban. Az is lehetőség, hogy a Lelkész Hivatal, vagy a Parókia postaládájába bedobja borítékban, ráírva, hogy ki és mire szánja. Postai ún. sárga csekket kérésre küldünk!) Megköszönjük, ha e lehetőségről tájékoztatjuk egymást! Szeretettel és hálás szívvel köszönjük eddigi és ezutáni anyagi gondoskodásukat! Az Egyházközség Elnöksége